Kaç kişinin arama motorlarını ürünlerimizi ve hizmetlerimizi aramak için kullandığını nasıl bilebilirim?

3- Kaç kişinin arama motorlarını ürünlerimizi ve hizmetlerimizi aramak için kullandığını nasıl bilebilirim?

İnsanların hangi arama terimlerini kullandığını anlamanıza yardımcı olacak pek çok araç bulunur ve bu arama terimlerinin kaçı sizin için ve şirketiniz için geçerli olabileceği konusunda eğitilmiş bir tahmin yapabilirsiniz. Ancak bundan daha fazlası var. Ve Açıkçası, SEO uzmanları bunun içindir.

Benzerini değil, ürün veya hizmetlerinizle tamamen aynı olmayan, sunduğunuz ürünleri aramak için arama motorlarını kaç kişinin kullandığını belirlemek kolay değildir. Hangi anahtar kelimeleri sıralamanız gerektiğini ve zamanınızın değmeyeceğini bulmak kolay değildir. Orada tıpkı sizin gibi bir şirket bulmaya çalışan kişilerin sayısını bulmak kolay değil. Kolay değil. Ama biz buna çok iyisin.

Bizimle çalışırken, şu anda bulunduğunuz yerin stoğunu alıyoruz: kaç kişi sizi buluyor ve kaç kişi sizi bulmaya çalışıyor ve başarısız oluyor. Doğru anahtar kelimeler için sıralayıp sıralamaya devam edip etmediğinizi, hangisine denemek istediğinizi analiz ederiz.

Ardından, şirketinizin arama için ilk sonuçlarını görmesini sağlamak için, sizin gibi ürünler ve hizmetler arayan inanılmaz derecede yüksek bir yüzdeyi elde etmek için her şeyi önemli gücümüzde yapacağız.

WhatsApp chat
Telefon
konum