Online itibar yönetimi

Firmalara dijital dünya da yapılan olumsuz yorum ve eleştiriler olumsuz bir itibar bırakmaktadır. Bu da web sitesine olan güvenin azalmasına neden olur ve zaman içerisinde de web sitenize gelen ziyaretçi sayısının azalmasına neden olur. Bünyemizde size özel çözümler ve çalışmalar ile olumsuz yorum ve eleştirileri engelleyerek markanızın itibarını koruyoruz.

Olumlu İtibar Bir Marka İçin Çok Önemli

Dijital dünya da yer alan tüm markalar için iyi itibar için, marka, ürün ve hizmetler için olumlu ve olumsuz yorumlar çok değerlidir. Bu kapsamda sunmuş olduğumuz online itibar hizmeti ile markanızın lekelenmesine neden olacak olumsuz yorumları engelleyerek markanıza leke gelmesini engelliyoruz. Markanıza yapılan yorumları 5 yıldızlı kalitede olması müşteri potansiyelini artırarak zaman içerisinde önce tıklanma sayısını artıracak ve sonra da gelirinizi artırarak markanızı büyüteceksiniz.

İtibar Danışmanlık Hizmeti

Eğer firmanız için yapılan olumsuz yorumlar ve eleştirilerin sonu gelmiyor ve yönetemiyorsanız, bize ulaşarak itibar danışmalık hizmetimiz ile markanız için destek alabilirsiniz. Size bu konuda uzman kadromuz ile hizmet vererek firmanızın itibarını nasıl artırabileceğinizin detaylarını size anlatıyor ve size sunduğumuz itibar yazılım programını tanıyoruz. Sizin için çalışan itibar danışmanlık hizmeti sunan ekibimiz size özel çözümler ile markanızın itibarını artırmaya yönelik çözümler üretmektedirler.

ÇALIŞMA SÜRECİMİZ VE HİZMET AKIŞI

Hangi Hizmetleri Sağlıyoruz

Uzman kadromuz ile size özel çözümler sunarak markanızın itibarını koruma garantisini veriyoruz. Online dünyanın hızı ve yenilikleri ile markanıza ait olumsuz yorum ve eleştirileri kaldırsak bile anlık olarak markanıza olumsuz yorum ve eleştiriler gelebilir. Sizin tüm bunları takip ediyor ve uzman ekibimiz ile markanızın itibarını koruma garantisi sunuyoruz. İrtibatınızı korumak şu hizmetleri sunuyoruz.

  • İftira içeren olumsuz ve yalan internet haberlerini tespit ederek silinmesi ve kaldırılması
  • Derecelendirmeler için analiz ve çalışma yapılarak olumsuz değerlendirmelerin kaldırılması
  • Google, Yahoo, Bing gibi arama motorlarında ki sonuçların takip hizmetinin yapılması
  • Markanıza ait dava bilgileri ve sonuçlarının tespit edilerek kaldırılması
  • Olumsuz raporların tespiti ve kaldırılması
  • Dolandırıcı sitelerin tespiti ve kaldırılması

Uzmanlık Alanımız

Her marka için itibar yönetiminin olması gerektiğini biliyoruz ve bu konuda uzman ekibimiz ile markanızın itibarını koruyoruz. Birçok marka dijital dünya da yer edinmek için itibar yönetimine ihtiyaç duydu ve bunu uzman firmalar ile çok iyi yaparak büyümeyi başardılar. Bünyemizde her hizmet sektörü ve büyük ya da küçük firmalar için itibar yönetimi yapıyor ve olumsuz yorum ve eleştirileri silerek markanın güvenirliğini artırmaya yardımcı oluyoruz. Bünyemizde en iyi hizmeti almanız için ürün ve hizmetler üzerine markanıza ait yapılan her türlü olumsuz yorum ve eleştiri arama motorlarının ilk 10 sayfasından kaldırılmakta ve markanızın itibarını artırmaktayız.

WhatsApp chat
Telefon
konum